Vyrábíme kuchyně.
Hrdě již 27 let v ČR.

Neschováváme se za mezinárodní značku, jsme český výrobce kuchyní a zakázkového nábytku. Ukážeme Vám naše výrobní prostory a vysvětlíme krok za krokem co je potřeba pro to, aby Vaše vysněná kuchyň spatřila světlo světa. Přijďte se podívat!

MYSLÍME NA BUDOUCNOST

5 let záruka na kuchyň

Za svými výrobky si stojíme, proto jsme pro Vás prodloužili záruku veškerého kuchynškého nábytku na 5 let a poskytujeme doživotní záruku na kování od značky BLUM. Díky špičkovým technoligiím vyrábíme precizně zpracovaný nábytek, který je specifický svou životností a kvalitou.

Investice do moderních technologií pro kvalitní výrobek a spokojeného zákazníka. Pro Vás.

Neustále se snažíme zlepšovat a rádi pro Vás s maximální dokonalostí plníme přání na míru. Velkým pomocníkem je nám nová technologie od německé společnosti Homag AG.

Díky novému automatickému skladovacímu systému se nám podařilo značně snížit množství poškozeného materiálu a vyprodukovaného odpadu ve výrobě.

CNC Homag BNG 311

Vodotěsné hrany, precizní opracování, dokonalý výsledek.

PUR olepování hran zajišťuje vysoce odolné spoje vůči vlhosti a vodě, které jsou v kuchyni běžné. Díky naší investici do AirTec technologie lepení hran se u vybraných dekorů můžete těšit na téměř neviditelné spoje.

Ocenění v oborové kategorii Dynamický
 růst a stabilita.

Pan-Evropská společnost Comenius nás letos ocenila jako jednu z deseti společností v kategorii Dynamický růsta a stablita. Majitel firmy Luboš Karásek převzal diplom na Pražském Hradě ve Španělském sále přímo od ministra financí Ivana Pilného.

RÁDI VÁM PORADÍME
S PLÁNOVÁNÍM KUCHYNĚ

Každý prostor je unikátní,
využijte ho naplno bez nutnosti ustupovat centimetrům.

PŘIJĎTE NA KONZULTACI